WISEMIND

psychoLoG DZIECI

Zmiany są trudne dla każdego, ale zwłaszcza dla dzieci, więc pomoc psychologa dla dzieci daje poczucie, że jest pod ręką ktoś, kto wie, jak dziecko mądrze chronić. Przede wszystkim wie, jak z nim rozmawiać i w jaki sposób zadbać o jego potrzeby.

Dobrze jest mieć świadomość, że w trudnym dla całej rodziny czasie zadbało się o potrzeby dzieci jak najlepiej. Chodzi o potrzeby oczywiste i nazwane, ale i te, których zwykle tak trudno się domyślić samemu.

  • Indywidualne konsultacje dla rodziców rozszerzające kompetencje wychowawcze
  • Konsultacje w zakresie zachowań agresywnych i lękowych u dzieci
  • Konsultacje w zakresie trudności pojawiających się w szkole
  • Indywidualne konsultacje dla rodziców dzieci przejawiających zachowania autoagresywne i deklarujących myśli samobójcze.
  • Warsztaty z terapii przez sztukę dla dzieci w wieku 5 – 11 lat (pogłębianie umiejętności radzenia sobie ze stresem, nazywanie świata emocji, zwiększanie zdolności społecznych  i komunikacyjnych, zdjęcie z dziecka odpowiedzialności za rozpad związku).
  • Warsztaty kompetencji rodzicielskich dla rodziców (poprawa jakości i efektywności komunikacji z dzieckiem oraz  z partnerem, wzrost poczucia własnej wartości jako rodzica, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa dziecka, dookreślenie obszarów do pracy własnej podczas coachingu lub psychoterapii)
 

Jak się zapisać żeby otrzymać pomoc psychologiczną dzieci? 

Aby zapisać się na terapię zachęcamy do kontaktu telefonicznego 501 049 876 lub mailowego kontakt@wisemind.pl 

Gdzie odbywają się konsultacje?

Warszawa, Poznańska 13 m 28 (z bramy w prawo na dziedziniec, drzwi po prawej, parter)