ZAUFAJ EKSPERTOM

CO NAS WYRÓŻNIA?

W Wise Mind wierzymy, że w momencie w którym występują trudności w systemie rodzinnym, najlepiej może pomóc zespół specjalistów też tworzących  system.

W Wise Mind mają Państwo dostęp do szerokiego grona specjalistów. Zakresy ich usług praktycznie całkowicie pokrywają różnorodne obszary problemów i trudności związanych  z najczęściej pojawiającymi się kryzysami w rodzinie, w tym, z rozwodem/ rozstaniem.

Naszym wyjątkowym, wyróżnialnym zasobem jako zespołu psychoterapeutów, psychologów i terapeutów rodzinnych, jest wsparcie doświadczonego mediatora rodzinnego.

 

Co to Państwu daje? 

  • Pozwala na oszczędność czasu i kosztów oraz minimalizuje liczbę problemów, którym w innej sytuacji trzeba stawić czoło podczas samodzielnego szukania odpowiednich specjalistów.
  • Dzięki temu, że wszyscy nasi specjaliści współpracują ze sobą, zwiększa się efektywność każdego działania pojedyńczego (usługi jednego specjalisty), a tym samym całego procesu.
  • Wreszcie, choć naszym zdaniem to właśnie jest najważniejsze, u większości naszych klientów, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i daje komfortową świadomość bycia w dobrych rekach.

O naszych gabinetach

MODEL PRACY

Stosujemy terapię systemową –  jest to forma psychoterapii, która ma na celu docieranie do ludzi nie na poziomie indywidualnym, jak to zwykle bywa w innych nurtach psychoterapeutycznych, ale do człowieka, jako do osoby pozostającej w określonych relacjach.

Preferowany przez nas model pracy psychoterapeutycznej, to podejście Ericksonowskie nastawione na wywoływanie zmiany przez uruchomienie zasobów tkwiących w człowieku. Kierujemy się zasadą, że każda jednostka jest niepowtarzalna i że o efektywności terapii decyduje dostosowanie strategii postępowania do specyfiki trudności z jakimi boryka się klient/ pacjent.

Terapeuta w terapii ericksonowskiej jest aktywny, zorientowany na przyszłość, odpowiedzialny za rozpoznanie i rozwijanie zasobów i unikalności pacjenta oraz za stworzenie warunków zmiany i motywowanie do niej. Służy do tego zarówno czynienie pozytywnych założeń, jak i spożytkowanie wszystkiego, co wnosi klient, ale również stosowanie humoru, paradoksu i wielu technik niedyrektywnych, jak choćby przypowieści i metafory.

ZAANGAŻOWANIE W PSYCHOEDUKACJĘ
Wierzymy, że za pomocą małych rzeczy możemy zmieniać świat na lepsze – dlatego angażujemy się w różnego rodzaju działania pro bono, udzielamy eksperckich wywiadów, i piszemy artykuły popularyzujące wiedzę z naszych obszarów.
Anna Klaus – Zielińska ma stałe miejsce wsród autorów Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów,
a wypowiedzi innych naszych specjalistów możecie Państwo znaleźć na łamach Wyborczej, Wysokich Obcasów, Forbes, Onet, Zwierciadła, Oko press, Rzeczpospolitej, Twój styl
 

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Warszawa Poznańska 13

Nasze gabinety mieszczą się na parterze, w cichej oficynie pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku, na ulicy Poznańskiej – jednej z najbardziej klimatycznych i najpiękniejszych  ulic warszawskiego Śródmieścia. Systematycznie remontowana – w ciągu kilkunastu ostatnich lat przeszła całkowitą metamorfozę. Renowacja zabytkowych kamienic przywróciła jej dawny, przedwojenny blask i sprawiła, że ulica przeobraziła się w modne zagłębie klimatycznych knajpek i restauracji.
 
Taka lokalizacja sprawia, że nasi klienci z jednej strony mają komfortowy dostęp do całego zaplecza gastronomicznego jakie oferuje ulica Poznańska, z drugiej mogą w spokoju i ciszy cieszyć się zielenią za oknem gabinetów.