WISEMIND

psychoLoG DZIECI

Zmiany są trudne dla każdego, ale zwłaszcza dla dzieci, więc pomoc psychologa dla dzieci daje poczucie, że jest pod ręką ktoś, kto wie, jak dziecko mądrze chronić. Przede wszystkim wie, jak z nim rozmawiać i w jaki sposób zadbać o jego potrzeby.

Dobrze jest mieć świadomość, że w trudnym dla całej rodziny czasie zadbało się o potrzeby dzieci jak najlepiej. Chodzi o potrzeby oczywiste i nazwane, ale i te, których zwykle tak trudno się domyślić samemu.

  • Indywidualne konsultacje dla rodziców rozszerzające kompetencje wychowawcze
  • Konsultacje w zakresie zachowań agresywnych i lękowych u dzieci
  • Konsultacje w zakresie trudności pojawiających się w szkole
  • Indywidualne konsultacje dla rodziców dzieci przejawiających zachowania autoagresywne i deklarujących myśli samobójcze.
  • Warsztaty z terapii przez sztukę dla dzieci w wieku 5 – 11 lat (pogłębianie umiejętności radzenia sobie ze stresem, nazywanie świata emocji, zwiększanie zdolności społecznych  i komunikacyjnych, zdjęcie z dziecka odpowiedzialności za rozpad związku).
  • Warsztaty kompetencji rodzicielskich dla rodziców (poprawa jakości i efektywności komunikacji z dzieckiem oraz  z partnerem, wzrost poczucia własnej wartości jako rodzica, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa dziecka, dookreślenie obszarów do pracy własnej podczas coachingu lub psychoterapii)
 

Jak się zapisać żeby otrzymać pomoc psychologiczną dzieci? 

Aby zapisać się na terapię zachęcamy do kontaktu telefonicznego 501 049 876 lub mailowego kontakt@wisemind.pl 

Gdzie odbywają się konsultacje?

Warszawa, Poznańska 13 m 28 (z bramy w prawo na dziedziniec, drzwi po prawej, parter)

Terapeuci prowadzący terapię

DR ANNA RUSTECKA-KRAWCZYK

Pracuje jako wykładowca akademicki na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Zajmuje się problematyką zdrowia psychicznego oraz znaczeniem bliskich związków dla dobrostanu psychicznego. Pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą wymagającą wsparcia psychologiczno-pedagogicznego jak i z rodzinami. Zajmowała się pacjentami w Pracowni Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Ukończyła między innymi kursy: „Diagnoza dzieci w wieku szkolnym“, „Genogram – klucz do zrozumienia rodziny“, „Pozytywna dyscyplina“, „Przejawy seksualności u dzieci“, „Rozpoznawanie sytuacji psychopedagogicznej dziecka“, „Mediacje rodzinne – teoria i praktyka“, atakże szkolenia z zakresu myśli i zachowań samobójczych u dzieci i młodzieży. Autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych. Miłośniczka kultury hiszpańskiej, dobrych kryminałów i kuchni gruzińskiej.